resim-kesfet
BİZ SİZE ULAŞALIM
0212 221 21 16

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formumuzu doldurabilirsiniz.


Bilgilendirme
Ortadoğu Holidng'in vermiş olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin tarafıma çağrı merkezi, e-posta, MMS ya da SMS yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi, işbu formun altında yer verilen iletişim numaralarına ulaşarak gönderilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkım olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini bildiğimi beyan ederim.
Kişisel verileriniz güvenli bir şekilde korunmaktadır.

ADRES: Kaptanpaşa Mh. Piyalepaşa Bulvarı Ortadoğu Plaza No:14 Kat:20 Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
E POSTA: info@ortadogugrup.com.tr
TELEFON: +90 212/210 25 25
FAX: +90 212 221 51 52

Neden Yeni Nesil Eyüp?

Gerçekten İstanbul’un merkezinde misiniz?..

Adına şiirler, şarkılar, romanlar yazılan, dünya tarihinin en önemli ticari ve kültürel şehirlerinden biri olan İstanbul’u doyasıya yaşamak, İstanbul’un merkezinde olmakla başlar. Eyüp’te yaşamak, günlük hayatınızı devam ettirebilmenin keyfini yaşamaktır. Sarıyer, Şişli, Kağıthane, Beyoğlu, Fatih, Gaziosmanpaşa ve Zeytinburnu gibi semtlere komşu olmakla İstanbul’un önemli ticari merkezlerine çok kısa sürede ulaşabilirken, sosyal hayatınız için önemli olan noktalara yakın bir hayat sürersiniz.

istabulun-merkezi

Evinize her yer yakın...

Eyüp içinde bir şehir hayatı sunan Yeni Nesil Eyüp’te yaşayanlar bölgede bulunan önemli merkezler ile yaşamın tadını çıkarırlar.

Üniversitelerden, ilk öğretim okullarına, alışveriş merkezlerinden müzelere, hastanelerden parklara bir çok alternatifin ayağınızın altında olduğu Yeni Nesil Eyüp hayatınızı kolaylaştırır.

her-yer-yakın
metro

Metro hiç olmadığı kadar hayatınızı kolaylaştıracak. Çünkü yürüyerek sadece bir dakika uzağınızda...

Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı üzerindeki bir durağın evinizin hemen yanında olması, size modern yaşamın en değerli kazanımını, yani zamanın kendisini kazandıracak.

İşinize ya da gitmek istediğiniz her yere çok kısa sürede ulaşacak, İstanbul’un trafiğinden uzak, keyifli bir yaşam süreceksiniz.

Metro sizi kapınızdan alsın...

metro
ucak
ulasim

Sınırsız Ulaşım...

Yeni Nesil Eyüp projesi 3. Havalimanına olan yakınlığı ile başka şehirleri hatta ülkeleri de ayağınıza getiriyor. TEM bağlantısı bulunan Hasdal-Kemerburgaz yolu ile havalimanına dakikalar içinde ulaşıp, uçağınıza rahatlıkla yetişebilirsiniz.

Kuzey Marmara Otoyolu’nun Eyüp’ün kuzeyinden geçecek olması hem bölgenin hem de projenin değerini artırmakla kalmayıp, uzak yerleri yakın hale getirecek.

Yeni Nesil Eyüp’te ister arabanızla Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden isterseniz de vapur ile Eyüp Sahil İskelesinden kıta değiştirebilir, ulaşımın sınırsız halini keyfe dönüştürebilirsiniz.